Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Blahodárné účinky vířivky

Blahodárné účinky vířivky

Výhod bublinek a trysek vířivky je hned několik. A nejsou to jen ty relaxační, že se vyvalíte do horké vody a odpočíváte. Vyšší teplota vody v kombinaci s tryskami dokáže uvolnit bolavé svaly a klouby nebo vylepšit proudění krve ve vašem těle. Pojďme si shrnout několik výhod vířivek a přesvědčit vás, pro je vyzkoušet.

Odplavení stresu a úleva od starostí

  • Hydromasážní vany vám pomáhají uvolnit nejen unavené a rozbolavělé tělo, ale hlavně vaši neklidnou mysl zatíženou starostmi s prací a o rodinu. Relaxace ve vlastní, klasické vaně je samozřejmě také řešení, ale trysky vás uvolní mnohem lépe. Vířivka nejen, že poskytuje okamžitou úlevu, ale pomůže vám i lépe se dostat do říše snů.

výhody vířivkyVylepšení cirkulace krve

  • Teplá voda a masážní trysky pomohou s vaším krevním oběhem. Rozšiřují cévy, díky čemuž proudí více kyslíku a důležitých látek do všech orgánů. Výhody mohou pocítit více ty, které trápí artritida, zlepšená cirkulace může podpořit lepší pohyblivost a zmenšení bolesti a ztuhlosti kloubů.

Vypaření bolesti svalů

  • Vysokotlaká masáž vířivky působí blahodárně při bolestech svalů a kloubů. Trysky si jednoduše nasměrujete na bolestivé místo, kde budou působit jako hloubková masáž. Můžete ji i využít při léčbě sportovních zranění, prevenci svalových křečí či na rychlejší regeneraci například po náročném tréninku.

Zvýší vaši flexibilitu

  • Využijte horkou vodu pro protažení a zvýšení svalové flexibility. Ne, že byste měli ve vířivce cvičit, ale díky protažení ve vodě se vaše svaly rychleji zahřejí a budou tak pružnější a vy ohebnější. Také se sníží pravděpodobnost, že si svaly zraníte nebo namůžete.

Přijďte si k nám odpočinout do soukromé vířivky a vyzkoušejte všechny její příjemné účinky na vlastní tělo a mysl.