Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Fitness RelaxOstrava – formujte postavu s námi

Fitness RelaxOstrava – formujte postavu s námi

Fitness, malá posilovna, případně prostě místnost se stroji a činkami je dnes běžnou součástí snad i té nejzapadlejší vesničky, což svědčí i oblibě tohoto zkrášlovacího a svaly budujícího zařízení. Proto jsme se u nás v RelaxOstrava v Clarionu také rozhodli zbudovat sice menší, ale útulné fitness centrum. Naleznete zde stroje na posílení celého těla, jednoruční činky do 50 kg, sadu kettlebells na funkční trénink a olympijskou osu.

Co s sebou do fitness?

4_2Při výběru vhodného oblečení do fitka myslete hlavně na svůj komfort. Ideálně navštivte specializovanou prodejnu se sportovními potřebami, nikoli proto, abyste se mohli pochlubit značkovými věcmi, ale hlavně kvůli použitým materiálům u sportovního oblečení. Ten je totiž nejdůležitější. Funkční materiály odvádí vlhkost, čím vás udrží v suchu. Myslete také na úplný základ každého oblečení, což je spodní prádlo. A to převážně ženy. Důležitý je výběr správné podprsenky, která bude poskytovat dostatečnou oporu a to bez ohledu na velikost vašich prsou. Klasická podprsenka je zcela nevhodná a ani cvičit se vám v ní nebude dobře.

Další kousek do fitness výbavy je obuv. Zde si vystačíte s obyčejnými teniskami, žádné speciální nepotřebujete. Hlavně aby vám byly pohodlné a pevně držely nohu. Zapomeňte na nazouváky či podobnou obuv, kterou lze v posilovně potkat. Předejte tak možnosti nějakého úrazu.

Doplněk, který ještě přibalte do sportovní tašky, je ručník. Poslouží vám nejen pro otření potu, ale také ho využijte při posilování. Položte jej pod sebe na stroj, je to hygieničtější jak pro vás, tak pro ty, kteří stroj použijí po vás. Stejně tak na podložce při cvičení s vlastní vahou.

Pak už vám postačí jen dostatek tekutin, které je potřeba doplňovat po celou dobu. Po skončení tréninku je dobré doplnit energii například ve formě koktejlu nebo tyčinky. S jejich výběrem vám poradíme.

Ve fitness Ostrava vám poradíme s tréninkem na míru, ať už potřebujete zvýšit kondici, posílit svaly, zbavit se kil navíc nebo všechno dohromady.