Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Luxusní masáže v Relaxdays Ostrava

Luxusní masáže v Relaxdays Ostrava

Proč by masáž Ostrava RelaxDays měla patřit mezi vaše top procedury při boji se stresem, zdravotními komplikacemi a různými bolístkami, které si v dnešní době s sebou nese tolik lidí díky sedavému zaměstnání? Mezi pádné důvody patří příjemné prostředí, které ve vás nemůže vyvolat nic jiného, než pohodu. Druhým důvodem je velmi jemné síto pro výběr masérů, protože vysoká kvalita poskytovaných služeb je u nás standardem. A další je možnost výběru z několika druhů masáží či si zvolit tělový rituál, který všechny pracovní i mimopracovní bubáky odešle do zapomnění.

Zvolte si z několika druhů masáží

  • Relaxujte díky relaxační masáži – jemné doteky harmonizují nervový systém, a díky tomu působí blahodárně při bolestech hlavy, nespavosti a především vás zbaví psychického napětí. Nemusíte se ale bát, že byste odcházeli uvolnění do té míry, že byste byli vlastně bez energie. Právě naopak, krásně se vám dobijí baterky.
  • Přeneste se do ráje s havajskou masáži – a rovnou se při tom detoxikujte. Tyto hluboké techniky prováděné převážně předloktím stimulují lymfatický systém a tím se tělo lépe zbavuje škodlivých látek. To přispívá i k psychické pohodě a tím bude tělo i mysl v rovnováze.
  • Prohřejte se s masáží lávovými kameny – tato luxusní technika léčí namožené svaly či klouby teplem z rozehřátých lávových kamenů, také stimuluje lymfatický oběh a bojuje tak proti celulitidě.
  • Ciťte se jako profíci díky sportovní masáží – profesionálové tuto metodu využívají před i po sportovním výkonu, kdy je potřeba se uklidnit, uvolnit a následně regenerovat. Pokud vaše svaly dostávají zabrat, potěšte je touto masáží. Ihned uvidíte ten rozdíl, budete se lépe cítit a svaly méně bolet.
  • Vyzmizíkujte vrásky a omlaďte pleť s masáží obličeje a šíje – tato technika dodá obličeji svěžest a zároveň budou vaše kosmetické přípravky ještě účinnější díky jejich lepšímu vstřebávání. To je pouze bonus k tomu, že vás zbaví bolestí hlavy a stresu.

Odměňte celé tělo na tělovém rituálu

telovy ritualTělové rituály jsou u nás v Relaxdays Ostrava novinkou, kterou si zamilujete. Jedná se o péči o celé tělo, která zahrnuje peelingy, ošetřující a pečující zábaly a masky, které dodají pokožce dostatečnou vláhu a krásně ji vyživí. Také vaše vlasy a pokožka hlavy dostanou svou porci ošetření prostřednictvím kvalitních exotických olejů.

Pokud jsou nejvíce namáhané vaše ruce a nožky, můžete se spolehnout na regenerační zábal rukou a nohou, který pokožku vyživí díky máslu z fidžijských oříšků, a zároveň díky masáži získáte uvolňující pocit.

Relaxdays masáže Ostrava poskytuje tým zkušených masérek a maséra, kteří vás nejen namasírují vámi zvoleným druhem masáže, ale vám i poradí, případně se zaměří na jednu problematickou oblast, která vás trápí. Nemusíte se smiřovat s bolestí, myslete na prevenci a dopřávejte svému tělu pravidelnou porci masáží.