Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Wellness Ostrava pro dokonalý odpočinek

Wellness Ostrava pro dokonalý odpočinek

Wellness Ostrava Relaxdays nabízí mnoho druhů vyžití pro vaši stresem a starostmi unavenou dušičku i tělesnou schránku. A vlastně, i pokud nejste každodenně vyčerpáváni pracovními a rodinnými záležitostmi. V dnešní době je těžké si vyhradit chvíli jenom na vlastní relaxaci, nebo si jenom lidé ten čas najít neumí. Pojďme vás tedy nalákat na wellness možnosti a představit zabijáky stresu, které máme na vlastní kůži odzkoušené. Tudíž je účinek zaručený.

Je libo masáž?

Masáže, jak je známo, likvidují psychickou i fyzickou bolest. To samo o sobě je pádný důvod, proč si vyhradit čas na odpočinek. Dalším důvodem je, že si můžete vybrat z více druhů masáží, od relaxační, sportovní, masáž lávovými kameni nebo masáž obličeje a šíje. Dokonalé blaho vám pak způsobí tělové rituály, které se skládají z peelingu celého těla, zábalů celého těla i vlasů, masáže a různé pečující hydratační oleje hýčkající pokožku.

Nedílnou součástí wellness? Sauna!

Sauna má blahodárné účinky na organismus a absolvováním saunování si můžete jen prospět. Ať už se chystáte na svou první zkušenost s vysokými teplotami, či jste milovníky tohoto očistného procesu, zážitek na dlouhou dobu pro všechny bude absolvování saunového ceremoniálu pod vedením saunového mistra. Novinkou je u nás hornická sauna, kterou musíte absolvovat s ústy na zámek. Díky tomu si ji užijete bez jakéhokoli vyrušování. Pro neexperimentátory je k dispozici klasická finská či tropická sauna, nebo pára. Pokud máte hodně přátel, ohřejte se v saunovém srubu s kapacitou 30 osob.

Privátní vířivka

wellness ostravaVířivka dokáže díky bublinkám a horké vodě uvolnit každý sval v těle. A co může být lepší, než strávit takové uvolňující chvilky v přítomnosti někoho milovaného. V našem soukromém whirlpoolu dostanete nejen nerušené chvilky, ale také bublinky či víno na vytvoření ještě romantičtější atmosféry.

I ve wellness si dejte do těla

Zkombinujte cvičení ve fitness s následnou masáží, vaše svaly vám poděkují. Naše klimatizované fitko je vybaveno moderními stroji, které vám pomohou nabrat svalovou hmotu i shodit přebytečná kila.

RelaxDays wellness Ostrava se sídlem v Clarionu je místem, kam se budete chtít vracet. Protože odpočinek a dobrá nálada je návyková. Vyberte si druh masáže, který vám bude nejpříjemnější, ohřejte se v sauně, zaplavte si v relaxačním bazénu, zacvičte si a nakonec se uvolněte v bublinkách.